קוסמטיקה משקמת ב"נוריתא"


עור פנים יפה ומראה צעיר יותר, אינם רק תוצאה של גנטיקה, אלא תוצאה של שילוב טיפולים מתקדמים לחידוש ולהצערת העור, שימוש בתכשירים פרא-רפואיים ובטכנולוגיות מתקדמות לשיפור מרקם העור יחד עם אורח חיים בריא וגישה חיובית לחיים.

"נוריתא" מציעה מגוון טיפולי פנים המותאמים לצרכי עור שונים, בשיטות החדשניות והמתקדמות ביותר:

מגוון טיפולי אנטי אייג'ינג מתקדמים -
משולבים בתכשירים ובמכשור מתקדם ST ,RF ,US


  • טיפול בקמטים באמצעות מכשיר ST - סדרת טיפולים למיצוק העור ולשיפור משמעותי של קמטים במרקם העור. הטיפול אינו פולשני, מותאם אישית לכל לקוח/ה ומשיג תוצאות ניכרות כבר מהטיפול הראשון.
  • הצערת העור (RF) - טיפול מהפכני באמצעות גלי רדיו המתקן את מרקם העור ומשיב לו גמישות וברק, מאיץ תהליכי ייצור הקולגן, באופן שמבטיח שהזמן לא ישאיר חותמו על העור.
  • טיפול SONIC-R - טיפול המשלב עיסוי בתדר אולטרא- סוני עם גלי רדיו לצורך שיפור זרימת הדם, תוך האצת תהליכי הריפוי הטבעיים של העור וגירויו ליצירת קולגן, פתיחת נקבוביות העור והכנתן להחדרת החומרים הפעילים שבתכשירים.
  • פילינג - טיפולי פילינג, יעילים לחידוש תאי העור, להבהרת כתמים ולטיפול בהזדקנות העור.
  • פילינג יהלום - פילינג המשיל תאי עור המצטברים בשכבה הקרנית של העור, מצמצם נקבוביות רחבות, מעודד התחדשות תאים ומאפשר החדרה טובה של חומרים מזינים. ניתן לחוש בהבדל כבר מהטיפול הראשון. התוצאה: העור נראה זוהר, מוצק וחלק.

טיפולי אקנה מתקדמים

אקנה היא דלקת כרונית של בלוטות החלב וזקיק השערה, שיכולה להופיע בצורות שונות, לכן חשוב מאוד לאבחן נכון את סוג האקנה לקביעת אופן הטיפול.
הטיפול ב"נוריתא" הוא טיפול חדשני ללא סיכון הנעשה בטכנולוגיית IPL ייחודית ( קרן אור כחולה) המשמידה באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE. התמדה בתכנית הטיפול משיגה תוצאות אסתטיות טובות ומונעת את הצורך בטיפול תרופתי הכרוך בתופעות לוואי ובסיכונים.
הטיפול קל ונוח ומתבצע בשילוב תכשירים פעילים וממוקדים לצד טיפול מקומי מסורתי, המסייעים ליצירת עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות.

טיפול בפיגמנטציה (טיפולי הבהרה)

פיגמנטציה נגרמת ממספר גורמים: חשיפה ממושכת לשמש, דלקות בעור (אחרי אקנה פעיל יופיעו כתמים), כתמי הריון – הנגרמים משינויים הורמונאליים, כתמי גיל המופיעים לרוב בפנים, בגוף ובכפות ידיים.
הבהרת כתמים בטכנולוגיית IPL נעשית בשני מישורים: עיכוב ייצור המלנין בעומק העור והבהרה הדרגתית של הכתם על פני העור. מספר הטיפולים תלוי בגוון העור, בסוג הכתם ובעומקו. שילוב הטיפול במכון עם התמדה וטיפול עצמי בתכשירים פעילים יבהיר בהדרגה את העור ויתרום לחידושו ולמיצוקו.
האבחון נעשה ע"י מכשור מתקדם המאפשר לקבוע את עומקו של הכתם וצורת הטיפול.
Rachel Avidor Creative Direction
Developed by SeoMaster
Photography Ofer Nov